دارالترجمه رسمی ترنسلیت

دیکشنری ایتالیایی

دیکشنری ایتالیایی؛ کاربردی‌ترین دیکشنری

✅هر کشوری دارای الفبای تخصصی مربوط به خود است و ایتالیا نیز در همین قاعده قرار دارد! دیکشنری ایتالیایی برای درک بهتر الفبای تخصصی این کشور استفاده می شود. به طوری که واژه‌های ایتالیایی را بر اساس فرهنگ کشور ایتالیا معنی می‌کند نه صرفاً به واسطه یک ماشین ترجمه!

دیکشنری ایتالیایی هم به صورت آفلاین و هم به شکل آنلاین عرضه شده است کسانی که در سفر هستند و به اینترنت دسترسی ندارند می بایست دیکشنری ایتالیایی آفلاین را استفاده نمایند و در صورتی که دسترسی به اینترنت فراهم شده باشد می توان از نرم افزار دیکشنری ایتالیایی استفاده کرد. نرم افزارها در نسخه‌های اندروید، و آی او اس و همینطور ویندوز عرضه شده اند.

دیکشنری‌ها در گذشته به صورت چاپی عرضه می شدند اما امروزه به لطف گوشی‌های هوشمند دیگر نیازی به کتاب دیکشنری نخواهد بود و نسخه‌های نرم افزاری این محصول همیشه و در هر زمان در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

دیکشنری زبان ایتالیایی هم به صورت تک زبانه و هم دو زبانه عرضه می شود. این نرم افزار به شکل تصویری نیز طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد. مدل های تصویری جنبه سرگرم کننده دارند و به نوعی فضا را مانند زبان مادری ترسیم می کنند تا شخص بتواند به کمک تصاویر یادگیری بهتری داشته باشد.

دیکشنری ایتالیایی به شما کمک می کند تا واژگان را از نظر املایی مورد بررسی قرار دهید، تلفظ درست آن را متوجه شوید و آن را در ذهن خود به خاطر بسپارید.

کلمات بر اساس ترجمه، موقعیت در جمله و همینطور نوع تلفظ دسته بندی و لیست می شوند و این موضوع سبب می شود که استاندارد به کار رفته در محتوا به خوبی اجرا شود. کلمات موضوعی در دیکشنری معرفی می شوند و اصطلاحات در قالب مثال اعلام می شود.

انواع نرم افزارهای دیکشنری ایتالیایی

دیکشنری ایتالیایی WORDReference

ورد رفرنس یکی از مشهورترین دیکشنری‌های ایتالیایی محسوب می شود که به صورت آنلاین اجرا می شود و نسخه اندروید و آی او اس دارد.

این نرم افزار دارای تالار گفتمان مخصوصی است که بین مترجمان بزرگ اجرا می شود و کسانی که مشکلات زیادی در ترجمه متون تخصصی دارند می توانند از طریق پرسش و پاسخ مشکلات خود را حل نمایند.

WORDReference
icon About

ترجمه مدارک تحصیلی یکی از مهمترین اقداماتی است که باید انجام دهید و باید اطلاعات کافی در این زمنیه داشته باشید.

“پس به لینک‌های زیر برو و برای ترجمه مدارک برای کشورهای مختلف اطلاعات داشته باش!”

collins dictionary

دیکشنری ایتالیایی audio collins mini gem

در صورتی که نیاز به دیکشنری ایتالیایی آفلاین دارید این دیکشنری بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. شما می توانید این نرم افزار را به مدت 30 روز به صورت رایگان استفاده نمایید. البته شرایط اتصال به اینترنت نیز برای این دیکشنری وجود دارد تا بتوانید از طریق سیستم جستجوی سریع، به بررسی واژگان بپردازید.

دیکشنری ایتالیایی compact oxford

کسانی که به دنبال دیکشنری زبان ایتالیایی برای ترجمه متون ایتالیایی به انگلیسی هستند می توانند از این دیکشنری کارآمد استفاده نمایند. منبع این دیکشنری بسیار گسترده است و بیش از 90 هزار کلمه تخصصی در آن وجود دارد و به طور کلی بهترین واژگان کلیدی زبان ایتالیایی محسوب می شود.

در صورتی که نیاز به ترجمه تخصصی برخی از لغات باشد یک بخش گرامری نیز در نرم افزار در نظر گرفته شده است که بر اساس دستور زبان ایتالیایی اقدام به ترجمه می کند.

compact oxford
Italian-English dictionary by AllDict

دیکشنری ایتالیایی Italian-English dictionary by AllDict

برخی از افراد در تلفظ دچار مشکل هستند این دیکشنری که به صورت آفلاین کدنویسی شده است کمک می کند تا تلفظ واژگان نیز در اختیار شما قرار بگیرد. شما واژه مورد نظر را جستجو می کنید و روی گزینه پیشنهادی کلیک می کنید تا تلفظ آن به زبان ایتالیایی پخش شود به این ترتیب می توانید مکالمه خود را قوی کنید. کسانی که برای مهاجرت نیاز به یادگیری زبان ایتالیایی دارند این دیکشنری را مورد استفاده قرار می دهند. تمرینات شنیداری در این دیکشنری به صورت عالی اجرا می شود.

تاثیر استفاده از دیکشنری ایتالیایی

کسانی که از دیکشنری ایتالیایی استفاده می کنند در وهله اول معنی درست واژگان ایتالیایی را یاد می گیرند. می دانیم که یک واژه شاید چندین معنی داشته باشد پس در یک دیکشنری ساده، نمی توان مفهوم ایتالیایی آن را متوجه شد.

این در حالی است که انتخاب دیکشنری زبان ایتالیایی کمک می کند تا بر اساس فرهنگ ایتالیا اقدام به ترجمه لغات نماییم.

کسانی که از دیکشنری ایتالیایی با تلفظ استفاده می کنند می توانند کلمات را دقیقاً طبق زبان مردم این کشور به خاطر بسپارند و این موضوع باعث می شود لغات از نظر معنی و تلفظ به صورت مشخصی در ذهن طبقه بندی شود.

دیکشنری ایتالیایی به طور کلی بر اساس موقعیت اجرایی که دارد دسته بندی مخصوص به خود را خواهد داشت.

از سوی دیگر دیکشنری‌های تصویری وجود دارند که تعریف و معانی یک واژه را به صورت تصویری ارائه می دهند که سبب تثبیت بهتر واژگان در ذهن خواهد شد. افراد مبتدی قطعاً نیاز به دیکشنری‌های تصویری دارند تا مفهوم واژگان را بهتر متوجه شوند. اینطور که بررسی ها مشخص کرده است.

کسانی که به صورت مرتب از دیکشنری زبان ایتالیایی استفاده می کنند در مدت زمان کوتاهی با نوع تلفظ مردم ایتالیا آشنا می شوند و می توانند مکالمه خود را تقویت نمایند. اینطور که بررسی‌ها نشان می دهد کسانی که به تازگی به ایتالیا مهاجرت کرده‌اند می توانند با استفاده از دیکشنری زبان ایتالیایی با مردم این کشور ارتباط بگیرند و به فرهنگ این کشور آشنایی پیدا نمایند.

برخی از دیکشنری‌ها دو زبانه هستند که سبب می شود همزمان واژگان به شکل مورد بررسی قرار بگیرند. 

اهمیت دیکشنری ایتالیایی

اهمیت دیکشنری ایتالیایی زمانی مشخص می شود که شما در ایتالیا وارد یک رستوران شده‌اید و می خواهید غذای ایتالیایی سفارش دهید!

در این صورت نیاز است که دایره واژگان ایتالیایی در ذهن شما قوی باشد تا بتوانید تلفظ درست واژگان را انجام دهید. دیکشنری زبان ایتالیایی کمک می کند تا در ابتدا جمله یا جمله خود را به زبان ایتالیایی معنا و ترجمه کنید و سپس از آپشن تلفظ کمک بگیرید تا در ارتباط گیری با مردم این کشور به مشکل بر نخورید.

دیکشنری‌های تخصصی به یادگیری بهتر و استانداردتر یک زبان کمک زیادی می کنند و سبب می شود که واژگان به درستی در ذهن طبقه بندی شود.

دیکشنری ایتالیایی کمک می کند تا زبان مادری این کشور و زبان بدن مخصوص مردم ایتالیا را متوجه شوید. ایتالیایی در ادای برخی از کلمات از حرکات دست خاصی استفاده می‌کنند و اگر به واسطه دیکشنری زبان ایتالیایی با واژه مورد نظر آشنایی داشته باشید در واقع زبان بدن مردم این کشور را یاد گرفته اید.

 

دیکشنری ایتالیایی شامل طبقه بندی جالبی از واژگان تاریخی، هنری، سیاسی و … است و این موضوع کمک می کند تا در ابتدا بر اساس سطح سلیقه خود واژگان مورد نظر را انتخاب کنید.

 

می دانیم که ایتالیا در زمینه ادبیات و سینما بسیار غنی است این موضوع باعث شده که دیکشنری ایتالیایی از نظر واژگان ادبیات و سینما بسیار گسترده طراحی شود.

با دیکشنری ایتالیایی دیدن فیلم‌هایی که به زبان ایتالیایی هستند برای شما لذت بخش تر می شود، کسانی که از روش‌های تصویری برای یادگیری زبان ایتالیایی استفاده می کنند علاقه به دیدن فیلم‌های ایتالیایی دارند و به این ترتیب می توانند روند یادگیری این زبان را سریعاً دنبال نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا